Wypadek pasażerskiego promu w Nowym Jorku. Według amerykańskich mediów, ponad 50 osób odniosło obrażenia.

Prom pasażerki, który płynął z Highlands w stanie New Jersey nie wyhamował, gdy dobijał do pomostu na dolnym Manhattanie. Na jego pokładzie znajdowało się ponad 300 osób. 

W wyniku uderzenia w dok obrażenia odniosło ponad 50 osób. Część z nich wyniesiono na brzeg na noszach. Na razie nie ma doniesień o ofiarach śmiertelnych. Jedna osoba jest w stanie ciężkim. 

Według świadków po uderzeniu wielu pasażerów zostało wyrzuconych ze swoich siedzeń w powietrze. Na zdjęciach z miejsca zdarzenia widać potłuczone szyby promu oraz dziurę w jego kadłubie. Na miejscu są karetki pogotowia, policja oraz straż pożarna.


Wiadomości

Małe szanse na porozumienie z Iranem przed 20 lipca

Zawarcie do 20 lipca porozumienia w kwestii spornego programu nuklearnego Iranu nie jest prawdopodobne i rozmowy Teheranu z sześcioma mocarstwami mogą zostać przedłużone o kilka miesięcy - oświadczył we wtorek w Wiedniu zachodni dyplomata.

Nowa stacja regazyfikacji LNG w Podlaskiem

Jak poinformował "Rynek Infrastruktury", Polska Spółka Gazownicza buduje stację regazyfikacji LNG w miejscowości Zielone Kamedulskie w województwie podlaskim

Ponad milion zł dotacji na wymianę pieców w Radomiu

Przeszło milion złotych zdecydowały się przeznaczyć władze Radomia na dotacje dla mieszkańców, związane z wymianą ogrzewania węglowego na ekologiczne źródła ciepła. Kwota ta wystarczy dla około stu wnioskodawców.

Karpiński: terminal LNG będzie odbierał gaz w 2015 r.

Terminal LNG w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) będzie w stanie odbierać gaz skroplony zgodnie z kontraktem, czyli w 2015 r. - przekonywał we wtorek w Świnoujściu szef Ministerstwa Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński.

Wyszukiwarka

Zadaj pytanie
6+4=?


Informacje o plikach "cookies"